Megasonex

MEGASONEX® gamina Goldspire Group, Ltd., startuolis, kurį įkūrė vienas pasaulyje pirmaujančių dantų balinimo ir dantų valymo ultragarsu ekspertų. Sujungus ultragarsinio dantų valymo technologijos išradėjo patirtį su pažangiausiu japonišku dizainu, patobulintu Kalifornijoje, ir nauju moderniausiu gamybos kompleksu, nebuvo sutaupyta jokių išlaidų siekiant užtikrinti, kad MEGASONEX® produktai būtų neprilygstami.

Kuo ypatingas elektrinis dantų šepetėlis “Megasonex”? Tai amerikiečių kurtas dantų šepetėlis, kuris skleidžia tiek garsines, tiek ultragarsines bangas. Kol kas Lietuvoje tai vienintelis toks šepetėlis, kuris turi ultragarsinį terapinį dažnį. Garsinės vibracijos yra šiek tiek švelnesnės negu įprastų garsinių dantų šepetėlių, todėl puikiai tiks tiems asmenims, kurie nemėgsta agresyvių vibracijų.

Kaip veikia ultragarsas. Ultragarso bangos yra nematoma, negirdima ir nejaučiama vibracija, kuri veikia bakteriniame lygmenyje ir skaido bakterijų grandines ne tik tose vietose, kur liečiasi šereliai, bet ir 5 mm spinduliu aplink juos. Tokiu būdu bakterijos yra suardomos net ir giliau po dantenomis ar tarpdančiuose. Toks šepetėlis ne tik puikiai tiks asmenims, mėgstantiems švelnias vibracijas, bet ir asmenims sergantiems periodontitu, linkusiems į dantenų uždegimą, turintiems implantų. Taip pat šis šepetėlis dėl savo švelnumo puikiai tinka ir po chirurginių procedūrų.

keyboard_arrow_up