Ohlalá

“Ohlalá” gimė su idėja atsisakyti tradicinės ir nuobodžios dantų pastos, kurią matėme per pastaruosius 100 metų. Mūsų organizacijos pagrindą sudaro pagrindinės vertybės – sąžiningumas, teisingumas, pasitikėjimas ir pagarba žmonėms bei mūsų Motinai Žemei, kurios skleidžiasi kiekviename įmonės aspekte ir kuriant mūsų gaminius. Jos atspindi ne tik vakarykštę, bet ir šiandieninę bei rytdienos Prancūziją, “savoir-faire” kultūrą, kurios tikslas – gaminti geriausius pasaulyje produktus, ir būdą žvelgti į pasaulį su ambicingiausia ir avangardiškiausia vaizduote.
Mūsų produktai kuriami laikantis Europos Sąjungos sveikatos kokybės standartų ir sertifikatų, kurie yra privalomi dantų pastai, skirtai užkirsti kelią ėduoniui ir rūpintis mūsų burnos sveikata, tiek organoleptinių, tiek fizikinių parametrų, tiek veikliųjų medžiagų atžvilgiu. Griežtas gamybos procesas atitinka pagarbos aplinkai reikalavimus, nes cinamono, apelsinų ar aviečių skonis negali būti toks pat, jei nekvėpuojame grynu oru.
Paryžiuje įsikūrusi “Ohlalá” gaminius kuria 3 dantų pastos ir burnos skalavimo skysčių gamyklose, kurių bendras plotas – 31 000 m2, turi 28 pakavimo linijas, integruotą kokybės kontrolės ir mokslinių tyrimų infrastruktūrą. Aukštos kvalifikacijos komanda, kurią sudaro daugiau nei 50 žmonių, turinčių techninės patirties mokslinių tyrimų, plėtros ir inovacijų srityje, užtikrina mūsų produktų saugą ir kokybę.

keyboard_arrow_up