Promis

“Promis” – tai italų kurti aukščiausios kokybės burnos priežiūros priemonių produktai pelnę apdovanojimus. Šie produktai pasižymi itin kokybiška sudėtimi, gaminami iš ekologiškų, organiškų bei perdirbtų medžiagų. “Promis” linijos asortimente galima rasti dantų pastų, bakterijas naikinantį dantų gelį, burnos skalavimo skystį su vitaminais, tarpdančių siūlus su eteriniais aliejais, minkštus dantų šepetėlius bei jų stovelius.

Ekologiškos dantų pastos su fluoru arba be fluoro savo sudėtyse turi hidroksiapatitų, ksilitolio bei kalcio, kurie visapusiškai stiprina ir apsaugo emalį nuo ėduonies, demineralizacijos, spalvų pakitimų. Žemas RDA46 indeksas tausoja emalį bei plombas, nebraižo paviršių. Pastose esantys žolelių eteriniai aliejai veikia priešuždegimiškai ir antibakteriškai. Dantų pastos savo sudėtyse neturi Sodium Lauryl Sulfate (SLS), titano dioksido, parabenų, triklozano, dažiklių bei kitų kenksmingų medžiagų. Jos yra tinkamos asmenims, turintiems sveiką burnos ertmę, kenčiantiems nuo gausaus apnašų susidarymo ar ėduonies, kenčiantiems nuo dantų jautrumo, turintiems estetinį plombavimą ar protezų, turintiems emalio pažeidimų, sergantiems dantenų uždegimu ar periodontitu, nešiojantiems breketus, turintiems implantų, nėščiosioms bei po dantų balinimo procedūros.

Dantų gelis, burnos skalavimo skystis, tarpdančių siūlai bei dantų šepetėliai taip pat nenusileidžia savo kokybe bei naudingumu burnos ertmei.

keyboard_arrow_up